Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně

Kategorie

Výrobci

  

  Dodáváme i na Slovensko

  Newsletter

  Jak nakupovat

   

  Výběr zboží

  V levé části si vyberte oddělení, které Vás zajímá. Po kliknutí na tuto rubriku se Vám zobrazí nabídka v oddělení (pokud je zboží členěno do podskupin, tak si můžete otevřít pododdělení s dalším zboží pro přesnější výběr). Nyní můžete procházet nabídku a budete-li požadovat o některém z produktu více informací, stačí kliknout na název zboží, na obrázek nebo na odkaz Zobrazit. Zde si můžete produkt prohlédnout na ilustrační fotografii a přečíst si podrobnější informace.


  Způsoby plateb a doprava zboží

  Můžete využít služeb DPD.

  Platbu za zboží, je možné provádět následujícími způsoby:

   

  1.DPD- dobírka  jen pro ČR

  poštovné při platbě na dobírku činí 170,-Kč  

  Platíte až při převzetí zboží.

   

  2.DPD-převodem  jen pro ČR

  poštovné při platbě předem činí 150,-Kč 

  Balík obdržíte až po zaplacení objednávky


  3.Zásilkovna jen pro ČR

  poštovné při platbě předem činí 65,- Kč

  Balík obdržíte po zaplacení objednávky


  4.Zásilkovna jen pro ČR

  poštovné při platbě na dobírku činí 80,- Kč

  Platíte až při převzetí zboží

   

  3. Hotově

  Tuto možnost vybírejte pouze pokud jste vybrali jako dopravu Osobní odběr ( Třinec ). Platbu za objednávku provedete při odběru zboží.

   

  Po vyplnění a odeslání objednávky, uhraďte příslušnou částku na náš bankovní účet. Nezapomeňte uvést variabilní symbol Vaší objednávky (číslo Vaši objednávky). Ihned po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno.

  číslo účtu:   000000-226949083/0600

   


  4.Zaslání zboží na Slovensko - převodem  jen pro SR

  PROSÍM, PŘEHOĎTE SI MĚNU NA EURO, VPRAVO NA ÚVODNÍ STRÁNCE!!!


  poštovné při zaslání zboží na Slovensko činí

  GLS  Slovensko  nebo Slovenská pošta  -      převodem    7,70  €   (pouze platba předem na účet ) dle aktualní kurzu ČNB

  Dobírkou na Slovensko nezasíláme, pouze platba předem. Cena je uvedena v  € dle aktuálního kurzu ČNB. Po vyplnění a odeslání objednávky, uhraďte příslušnou částku na náš bankovní účet. Nezapomeňte uvést variabilní symbol Vaší objednávky (číslo Vaší objednávky). Ihned po obdržení částky na náš účet a po naskladnění, Vám bude zboží zasláno.

  číslo účtu:  2400207405/8330

   

  Česká pošta má na doručení balíků 1 pracovní dny. V případě nevyzvednutí je zásilka uložena na poště ještě 7 dní a poté je nám zaslána zpět. V případě opětovného zasílání nevyzvednutého balíku účtujeme poštovné v plné výši.

  DPD má na doručení balíků 1 pracovní den. Pro usnadnění doručení prosím uvádět ve Vaší objednávce telefonní číslo. V případě opětovného zasílání nepřevzaté zásilky účtujeme poštovné v plné výši.


  

  Heuréka - Ověřeno zákazníky