Podkategorie

Počet produktů: 11

Aktivní filtry

Lepítka na bradavky Julimex PS-04
  • AKCE
  • -10 Kč

Lepítka na bradavky Julimex PS 04

Běžná cena 68 Kč Cena 58 Kč -10 Kč
Dostupnost: 3 KS skladem

Díky diskrétním lepítkům Julimex PS-04 již nebudou bradavky prosvítat ani přes nejtenší oblečení. Též zajišťují ochranu bradavek před odřením se o látku, np. při sportu. V balení jsou 4 páry.

Lepítka na bradavky Julimex PS-05
  • AKCE
  • -10 Kč

Lepítka na bradavky Julimex PS 05

Běžná cena 98 Kč Cena 88 Kč -10 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Samolepící lepítka na bradavky Julimex PS-05 pro vícenásobné použítí. Dají se použít ve více situacích, zajišťují komfort, ochranu a diskrétnost. Jsou jemné a měkké a splynou s barvou kůže. Jsou nenahraditelné pod hladké, průhledné a krajkové oblečení.

Maska Obsessive Roseberry mask

Cena 129 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Roseberry obličejová maska

Zakryjte si oči a ...
začněte se zlobivými hrátky! Nechte se pohladit touto hedvábnou látkou na kůži a objevte dokonalé potěšení. Dnes nebudete potřebovat vaše oči - použijte svou představivost! Takže? 

Pikantní pouta Obsessive A746 cuffs

Cena 319 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Víte, jak vypadá perfektní večer? Znáš to - ty, on, večeře a ... něco pikantního! Tentokrát budou pouta A746 vaším spojencem v nezbedných hrách pro dva. Elegantní, elegantní a zdrženlivé pohyby, což je v tomto případě velká výhoda. Sami uvidíte, jestli jste dost odvážní ...

Erotický bičík Obsessive A754

Cena 809 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

A754 šimrátko / bičík

Jemné, měkké peří. Vypadá to nenápadně, ale může to být hodně zábavné. Tento neobvyklý doplněk vás překvapí něčím jiným - extra zakončením v podobě elegantního řetízku! Už se těšíte na společnou noc plnou vášně? Vůbec se nedivíme!

 

Sexy bičík Evilia

Cena 269 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Evilia bičík

Ach, někdy je to vzrušující pokušení vzít do ruky bičík a jemně s ním potrestat vašeho miláčka. Ďábelsky sexy bičík je dokonalý doplněk, vytvořený pro každou ženu, která dokáže zkrotit samotného ďábla!